Ostrovia z kolejną porażką

Piłkarze Ostrovii doznali kolejnej porażki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w starciu 5. kolejki rozegranym na stadionie w Ożarowie Mazowieckim ulegli miejscowej Ożarowiance 1:2.

Do przerwy kibice na stadionie nie oglądali bramek. W drugiej odsłonie wynik spotkania otworzył Marcin Zawadzki i gospodarze objęli prowadzenie. Siedem minut później wyrównał Dominik Dzwonkowski.

Niestety w 83. minucie starcia ostatni cios zadała Ożarowianka za sprawą Bartosza Kwiatkowskiego. Ostatecznie podopieczni Pawła Kowalczyka wrócili do Ostrowi Mazowieckiej bez punktów ulegając 1:2.

KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:1 (0:0)
Bramki: Zawadzki 47. Kwiatkowski 83. - Dzwonkowski 54.

Ożarowianka: Kłusek - Berliński, Borys (65. Figiel), Dębiec, Jabłoński (75. Wiweger), Jasiński, Kalbarczyk, Kwiatkowski, Midak (85. Rutkowski), Zawadzki, Żebrowski (80. Królak) oraz Kachura, Ignaciuk, Kowalski.

Ostrovia: Łyziński - Oleś, Korzeb, Małkiński (78. Lipski), D. Wilczewski - Decyk, Zaremba, R. Wilczewski, Dobosz - Zacheja, Dzwonkowski oraz Romanik, Krzyżanowski, Zapatka, Kołakowski, Khorolskyi.