Ostrovia wyszarpała zwycięstwo z Bzurą

Piłkarze KS Ostrovia po meczu walki pokonali Bzurę Chodaków 1:0. Jedyną bramkę na wagę trzech punktów w 75. minucie spotkania zdobyła Piotr Zacheja, który wykorzystał znakomite podanie od Roberta Wilczewskiego.

Od 12. minuty starcia żółto-zieloni musieli radzić sobie w dziesiątkę. Kamil Małkiński faulował zawodnika gości w polu karnym i otrzymał czerwoną kartkę. Rzut karny obronił jednak Andrzej Łyziński i dał podopiecznym trenera Pawła Kowalczyka wiarę w dobry wynik.

W całym spotkaniu to Bzura była zespołem przeważającym i stworzyła sobie więcej sytuacji strzeleckich. Jednak decydujący cios zadała Ostrovia. Kwadrans przed końcem Robert Wilczewski obsłużył pięknym podaniem Piotra Zacheję, któremu nie pozostało nic innego jak umieszczenie piłki w siatce.

Ostatecznie ze skromnego zwycięstwa cieszyła się Ostrovia i awansowała na dziewiątą lokatę w tabeli IV ligi mazowieckiej, w grupie północnej.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bzura Chodaków (Sochaczew) 1:0 (0:0)
Bramka: Zacheja 75.

Ostrovia: Łyziński - Nidecki, Małkiński, Latański, Zapatka (85. Romanik) - Wasil (60. Lipski), R. Wilczewski, Zaremba, D. Wilczewski - Dzwonkowski, Zacheja