Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |

Ostrovia wygrywa w kolejnym sparingu

Bardzo dobrze przebiega okres przygotowawczy do rundy jesiennej IV ligi mazowieckiej zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Kowalczyka.

Po pokonaniu Warmii Grajewo (3:0) i KS Wąsewo (15:0) apetyty kibiców znacznie wzrosły przed nadchodzącym sezonem. Tym razem w kolejnym meczu sparingowym żółto-zieloni udali się do Makowa Maz. rywalizując z tamtejszą Makowianką.

Pierwsza połowa była chaotyczna w wykonaniu zarówno Makowianki jak i Ostrovii. Widać było zmęczenie spowodowane ciężkimi treningami. Gospodarze strzelili, jak się okazało, jedyną bramkę w pierwszych 45 minutach. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik z Makowa Maz. pokonał naszego bramkarza uderzeniem głową.

Druga połowa była zdecydowanie bardziej energiczna w wykonaniu naszego zespołu, co przełożyło się na sytuacje strzeleckie. Z około dziesięciu sytuacji strzeleckich na bramki udało zamienić się zaledwie trzy. Na szczęście wystarczyło to, aby odnieść pewne zwycięstwo 3:1. Mecz z Makowem pokazał, że wciąż brakuje naszej drużynie skuteczności pod bramką rywali.

Następnym przeciwnikiem Ostrovii będzie, w środę 30 lipca, MKS Małkinia.

MKS Makowianka Maków Maz. - KS Ostrovia Ostrów Maz. 1:3 (1:0)
Bramki: Ciach 2, zawodnik testowany.

Ostrovia: zawodnik testowany - Korzeb, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Dzwonkowski, Pełtak, R. Wilczewski, Augustyniak - Kaliszewski, Ciach oraz Rupacz, M. Rakowiecki, zawodnik testowany.