Ostrovia rozbita przez Nafciarzy

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka po raz kolejny nie wykorzystali atutu własnego boiska. Tym razem na stadionie przy ulicy Warchalskiego ulegli rezerwom Wisły Płock 2:5.

24102016ostrovia1_24_10_16

Już do przerwy podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przegrywali 0:2.

Pierwsze trafienie na koncie gości zapisał Kamil Nowicki w 32. minucie gry, który wykorzystał świetne podanie od Damiana Szczepańskiego i pokonał Andrzeja Łyzińskiego. Sześć minut później było już 2:0, a tym razem Damian Szczepański świetnym podaniem obsłużył Krystiana Popielę, a pomocnik Nafciarzy pewnie umieścił piłkę w siatce.

Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, którzy po indywidualnej akcji Piotra Zacheji zdobyli kontaktowego gola. Radość ze strzelonej bramki nie trwała jednak zbyt długo. W kolejnej akcji Bartłomiej Błachnio po piłce zgranej od Dawida Kieplina mocnym strzałem zaskoczył golkipera Ostrovii.

Kolejne dwie minuty później po raz kolejny o swoich strzeleckich umiejętnościach przypomniał Piotr Zacheja i zdobył drugiego gola dla Ostrovii. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka starali się wyrównać, ale to Nafciarze zdobyli czwartego gola. Tym razem Krystian Popiela wykorzystał podanie od Kamila Nowickiego i po raz drugi w sobotnim starciu zaskoczył Andrzeja Łyzińskiego.

W 81. minucie meczu Wisła ustaliła wynik spotkania na 5:2. Rzut karny wykorzystał pewnie sam poszkodowany Dawid Kieplin.

Kolejny mecz w IV lidze mazowieckiej w grupie północnej piłkarzy Ostrovii Ostrów Mazowiecka czeka w sobotę 29 października. W wyjazdowym starciu rywalem będzie ostatni zespół w tabeli Delta Słupno.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wisła II Płock 2:5 (0:2)
Bramki: Zacheja 53. 65. - Nowicki 32. Popiela 38. 69. Błachnio 63. Kieplin 81.

Ostrovia: Łyziński - Zapatka, Małkiński, Nogaj (73 Korzeb), Krzyżanowski (46. Decyk) - Khoroskyi, Dobosz, Zaremba, R. Wilczewski (59. Dzwonkowski), D. Wilczewski (83. Augustyniak) - Zacheja

Wisła II: Kurek - Tomaszewski (63. Mielczarski), Błachnio (81. A. Majchrzak), Popławski, Wiśniewski, Nowicki, Truskolaski, Gałązka (70. Januszczak), Popiela, Kieplin, Szczepański (76. P. Majchrzak)