Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

KS Wąsewo bez szans w starciu z PAF Płońsk (wyniki, tabela)

Piłkarze KS Wąsewo w spotkaniu 11. kolejki A klasy ulegli PAF Płońsk aż 0:5. Podopieczni trenera Leszka Skrzecza tym razem musieli uznać wyższość wicelidera rozgrywek, chociaż jeszcze do przerwy remisowali bezbramkowo.

25102016wasewo1_25_10_16

Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie spotkania.

W ciągu niespełna dwudziestu minut goście zdobyli cztery gole. Hat-tricka na swoim koncie zapisał Mateusz Rutkowski, a jedną bramkę dołożył Radosław Woliński. W doliczonym czasie gry kolejnego gola zdobył z kolei Damian Wierzchowski i ustalił wynik konfrontacji na 0:5.

Liderem rozgrywek wciąż pozostają piłkarze Mazowsza Jednorożec, którzy tym razem rozbili Pełtę Karniewo aż 9:1. Trzeci jest Orzeł Sypniewo, który tym razem efektownie pokonał Rzekuniankę Rzekuń 5:0.

Z pewnością Mazowsze Jednorożec, PAF Płońsk i Orzeł Sypniewo to zespoły, które w tym sezonie mogą rozstrzygnąć między sobą walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.