Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

III Wyścig Jesieni za nami (zdjęcia)

Po raz trzeci Stowarzyszenie Zakręcona Ostrów zaprosiło na Wyścig Jesieni (MTB Maraton) o Puchar i Nagrodę Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka.

Zawody odbyły się w lasach Leśnictwa Biel. Zawodnicy mieli do przejechania 25 km. W zawodach wzięło udział 18 mężczyzn i 6 kobiet.

Zwycięzcą III Wyścigu Jesieni w kategorii mężczyzn został Bartosz Jechanowski reprezentujący BLU Cersanit Team Refleks z Ostrołęki. II miejsce zdobył Wiesław Kamiński reprezentujący KK24H Ostrołęka Nowosiedliny, III zaś Arkadiusz Jechanowski reprezentujący KK24H Ostrołęka.

W kategorii kobiet najlepsza okazała się Bożena Bednarczyk reprezentująca ostrowskie Stowarzyszenie Zakręcona Ostrów. II miejsce zdobyła Maria Kamińska reprezentująca KK24H Ostrołęka Nowosiedliny, III Katarzyna Karwowska z Łomży.

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale, wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo, za reprezentowanie naszego miasta na licznych zawodach rowerowych, Bożena Bednarczyk, zawodniczka Zakręconej Ostrowi, otrzymała od burmistrza Ostrowi Mazowieckiej rower. Puchary trafiły również do najmłodszych i najstarszych uczestników zawodów.

III Wyścig Jesieni odbył się 19 października.